«Вибори Президента учнівського самоврядування» 2020

Дата: 18 вересня 2020 о 12:36, Оновлено 18 вересня 2020 о 12:55

Шкільне самоврядування 2020 р.

В Тинненській ЗОШ І-ІІІ ст. обрали

Президента школи

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій.
Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення у Тинненській ЗОШ І-ІІІ ст навчально-ділової гри «Вибори Президента учнівського самоврядування».

З 03 вересня 2020 року школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента школи. Самі ж вибори призначили на 18 вересня 2020 року. Кандидатів в президенти зареєструвалося семеро.  За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. Команди підтримували своїх кандидатів, виявляли неабияку активність.

Усі кандидати говорили, що зміни в школі треба починати з себе. Тому приємний охайний зовнішній вигляд, старанна підготовка до уроків, активність у всіх шкільних справах стали нормою для цих учнів.

Заяви на участь подали 7 учнів 8-10-х класів: Бухало Анастасія, Самойлик Софія, Омельковець Анна, Гудімова Анастасія -  10 кл., Омельковець Світлана, Даніловець Жаннна – 9 кл., Коток Софія – 8 кл.

18 вересня, після двотижневого агітаційного марафону, пройшли відкриті демократичні вибори.

Цікавою подією життя школи стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія.

У голосуванні прийняли участь 468 виборців з 624 можливих. Після підрахунків голосів мали такі результати:

1. Бухало Анастасія – 73 голоса.
  2. Самойлик Софія – 46 голосів.
  3. Омельковець Анна – 70 голосів.
  4. Коток Софія – 13 голосів
  5. Даніловець Жанна – 25 голосів
  6. Омельковець Світлана – 35 голосів.

І нарешті новим Президентом школи парламентсько-президентської республіки «Дивосвіт» було обрано – Гудімову Анастасію у ченицю 10 кл., яка набрала 206 голосів!

Ми вітаємо Гудімову Анастасію та бажаємо успіхів у роботі, нових перемог та творчих злетів.