Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ 2021-2022 н.р.

Дата: 31 серпня 2021 о 15:48, Оновлено 9 жовтня 2023 о 15:59
Автор: Коток С. І.

Тинненський ліцей

НАКАЗ

«27» червня 2022р.                                                                               № 

Про підсумки методичної роботи

Протягом 2021-2022 н.р.

  

 Робота  Тинненської  ліцею за зазначений період була спрямована на реалізацію положень Конституції України, на виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої освіти», Указу Президента України від 09 липня 2013 року № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», постанови Кабінету Міністрів від 27 серпня  2010 року № 776 «Про внесення змін до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року №24»,   постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87 «Про затвердження Державного стандарту  початкової   освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 588 «Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах». наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 904/27369 «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», створення умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти, вдосконалення культурних  і національних освітніх прав і запитів усіх громадян, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві, в галузі освіти Немовицької ТГ, Рівненської області Сарненського району. 

У 2021/2022 навчальному році педагогічний колектив школи працював над реалізацією ІІ етапу педагогічної проблеми:  «Сучасний урок: компетентісний підхід до навчання та виховання учнів» в рамках роботи над IV етапом науково-методичної проблемної теми відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради "Розвиток компетентісно орієнтованої освіти шляхом формування інноваційного освітнього середовища, професійних та життєвих компетентностей учасників освітнього процесу".

з нормативними документами в роботі школи:

  • «Прогнозування ліцею на 2020-2025 рр.»;
  • «Річним планом роботи ліцею на 2021-2022н.р.»;
  • «Освітньою програмою ліцею на 2021-2022 н.р.», які педагоги схвалили до затвердження.

В школі створена Методична рада: 

Голова МР - заступник директора з навчально-виховної роботи

Коток С.І.;

Члени Ради:

Титечко В.П. - директор  школи;

Мельник В.О. - заступник директора з навчально-виховної роботи;

Булейко О.В. - заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах.;

Мініна Н.П.- заступник директора з виховної роботи;

Євтушина О.С., Бакунець А.Ю., Ковалець І.В.,  - керівники ММО;

  Онісковець Н.О., Кичан Н.С., Омельковець І.М., Слава С.В.-  керівники ШМО.

Карантинні заходи та військовий стан внесли свої корективи в освітній процес.
 В ліцеї організовано дистанційне навчання з 1 по 11 клас, яке здійснювалося   за навчальним розкладом на єдиній платформі Google WorkSpace у створених Гугл-класах з використанням сервісів відеоконференцій Meet або Zoom.Та, разом з тим, вчителі всіляко намагалися прийняти участь у різноманітних конкурсах , заходах та залучити до цього процесу дітей.

Методична робота в закладі була спрямована на підвищення професійної майстерності, розвиток творчої особистості вчителя, учня. Головні зусилля було зосереджено на розвитку особистісно орієнтованої моделі навчання та виховання особистості, наданні реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, такого морально-психологічного клімату, який сприяв пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій, мотивації до високої результативності у професійній діяльності, покращенню якості освіти, оптимізації контролю.   

Та, безперечно, – основне призначення ліцею полягає в тому, що в кінцевому результаті колектив має випустити із стін свого навчального закладу такого випускника, який володіє всіма компетентностями, які закладені в освітньому процесі.

 У школі складено перспективний план підвищення кваліфікації вчителів, на підставі якого кожен учитель обов’язково щорічно проходить курси за різними напрямками, що формують загальні та профільні компетентності.

 23 жовтня директор Тинненського ліцею Володимир Титечко взяв участь у виїзному засіданні колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що пройшла на базі Обласного наукового ліцею м.Рівне Рівненської обласної ради. Колегію очолив директор департаменту Петро Коржевський. Учасники колегії обговорили низку актуальних питань функціонування галузі освіти в області, які стоять на часі.

Питання  методичної роботи ліцею розглядалися на засіданні Методичних рад, ММО,ШМО, Педагогічних радах, а також на Обласній творчій лабораторії, що проходила онлайн, де взяли участь заступники ліцеїв області при РОІППО за темою: «Методичний супровід формування педагогічних та учнівських компетентностей та виклики нашого часу» ( січень 2022). 

Так на педагогічній раді №1 п роаналізували результати ДПА-ЗНО – найкраще з усіх предметів випускники склали історію України ( найбільше високого та достатнього рівня). Це вже не вперше, коли ми маємо високий рівень з історії України навіть єдині на рівні ТГ.  

 Цьогоріч  в ліцеї введена допрофільна підготовка  - поглиблене вивчення англійської мови у 8 класі, що є вимогою для статусу ліцею. В майбутньому заклад планує впроваджувати ще кілька допрофільних напрямків.

15 листопада в ліцеї пройшла Педагогічна рада, на якій було розглянуто проблеми, стан та моніторинг дистанційного навчання в навчальному закладі. З даного питання виступили директор ліцею Титечко В.П. та заступник директора Коток С.І. Методичною службою Моніторинг було проведено серед вчителів закладу та СПС ( батьки 9-х класів). Даний процес показав прогалини та недоліки, які були винесені на методичну раду №2,3 та засідання ШМО.

 Також друга частина педради була практичною: педагоги займалися в МО з питань участі у конкурсах МАН та  XIX обласного ярмарку педмайстерності.

 У червні 2022 року голови МО провели підсумкові засідання, де прозвітували за пророблену роботу у нинішньому навчальному році.

МО «Суспільні дисципліни»

  21 січня в Олімпіаді «Знавці Біблії» взяли участь 71 учнів (3-11 класи).

 На базі  Тинненського ліцею діє Творча група істориків відділу освіти Немовицької сільської ради з 2020 року. Члени об’єднання, куди увійшли вчителі історії шкіл  Немович, Зносич та Тинного до 30-річчя Незалежності України випустили туристичний каталог Немовицької ОТГ, з метою популяризації туристичних та історичних маршрутів даного округу.  Оскільки державна програма з історії для учнів 5-11 класів передбачає уроки-практикуми з історії рідного краю.    

Робота учениці 11-Г класу Ковальчук Ілони ( відеопроект) бере участь у   Всеукраїнському етапі конкурсу  екскурсоводів музеїв закладів освіти - «Край, в якому я живу».Екскурсія за темою: «Батьківщина – це дещо більше ніж місце народження…». Науковий керівник – Коток С.І.  Сьогодні розробляється новий проект  - Збірник завдань для учнів 5-11 класів з історії у форматі ЗНО. Коток С.І.  в рамках проекту розробила такий посібник для 7 класу, який представлений на практичній конференції при РОІППО та практикується вчителями історії області в 7 класі.  Коток С.І. взяла участь у Всеукраїнській краєзнавчо-етнографічній конференції  онлайн та виступила на тему  « Вивчення історії рідного краю на фоні Бінарних уроків історії України та всесвітньої» - 25-26 листопада 2021 року.  Команда з учнів Тинненського, Немовицького та Зносицького ліцеїв під керівництвом вчителів Омельковець Л.І., Кузьмич М.О. та Мельник Н.С взяли активну участь в обласному етапі турніру юних правознавців.

Наші учні взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії України та мають такі результати:

 Коток Ліда 8 клас –Диплом ІІ ступення

Одарчук Домініка 8 клас -Диплом ІІ ступення.                  

Занозовська Поліна 9 клас -Диплом ІІІ ступення

Корінець Мирослава 9 клас -Диплом ІІІ ступення

Вчитель історії – Пиліпака Л.С. нагороджена Подякою за активну участь у Всеукраїнській онлай - олімпіаді для 7-8-9 класах.

 21 січня на базі Тинненського ліцею пройшов І етап (як і по інших закладах Сарненського округу) V обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії», в якому взяли участь 85 учнів 3-11 класів Тинненського ліцею.  

 В лютому 2022 року вчитель історії Наталія Кичан започаткувала акцію із плетіння сіток, долучивши до цього учнів, а згодом і вчителів , і місцевих жителів. Було сплетено маскувальні сітки для наших захисників.    

МО «Точні науки»

З метою  удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, підвищення науково-теоретичного й загально культурного рівня, психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності відбувся круглий стіл з обміну досвідом між вчителями математики, фізики та інформатики на тему: «Сучасний урок. Компетентісний підхід до навчання і виховання учнів»

Вчителі провели дискусію та обговорили як продуктивно організувати навчання математики під час вимушеного карантину.

Для учнів і вчителів, для яких дистанційне навчання не було раніше систематичним, вимушений карантин – це виклик. Найскладніше для вчителя – в обмежений час підготувати матеріали для дистанційного навчання.

Голова методично об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики Ковалець Іван Васильович ознайомив з інтернет-ресурсами, які запропоновані для проведення дистанційного навчання. Ознайомлення з наказом МОН України №1115 від 8 вересня 2020 року «Деякі питання організації дистанційного навчання». А також поділився досвідом із організації та проведення онлайн уроку математики у 6-му класі.

Вчителі математики Самойлик Марія Петрівна та Коток Віталій Андрійович провели показовий урок із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Вчитель фізики Омельковець Олег Миколайович поділився досвідом роботи під час дистанційного навчання.

Гудімова Оксана Степанівна вчитель інформатики надала індивідуальні консультації для вчителів.

  Вчителі об’єднання «Точні науки» взяли участь:

  • у проведенні міжшкільних МО ( керівник ММО – Іван Ковалець) та ознайомили всіх членів ММО з такими питаннями, як «Вивчення особливостей викладання математики в 2021-2022н.р.» (Іван Ковалець), «Реалізація діяльнісного підходу до навчання через використання дистанційних технологій» (Олександр Ковальчук), 
  • вчителі інформатики організували: участь учнів 5-х класів у ХІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики,  учнів 6-х класів у Всеукраїнському  інтернет - конкурсі "StopFake".
  • вчителі математики Іван Ковалець та Наталія Кичан організували участь учнів в Всеукраїнській онлайн олімпіаді «На урок» та олімпіада «Всеосвіта-весна».

 Олімпіада з математики «Всеосвіта – Весна 2022». Вчитель Ковалець І.В. 

Сертифікати отримали:

Кичан Валентин 10-Б, Тимощук Роман 6-А, Царук Вікторія 6-А. 

  17 грудня 2021 року в ліцеї відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Він проходить за сприяння Міністерства освіти і науки України разом з міжнародною асоціацією «Кенгуру без кордонів», що працює під егідою ЮНЕСКО. В ньому взяли участь 34 учні  2-6 класів Тинненського ліцею.

Вчитель інформатики Даніловець К. І.:

  1. Бобер 2021 - 53 учасники - листопад 2021 
  2. Всеукраїнський конкурс "Ок, Google, з Днем народження" - 15 учасників -жовтень 2021
  3. Онлайн урок з інформатики з учнями 7-х класів до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ листопад 2021 (дистанційно)
  4. Відкритий урок у 2 класі - грудень 2021
  5. Учасник вебінару "Сучасні методи навчання інформатики в 2-4 класах: принципи реалізації компетентнісного підходу" - жовтень 2021

  вчитель математики асистент вчителя (5-В клас) Кичан Н.С. 

XII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок»  з математики 11 учнів  

Кенгуру  Кичан Дмитро учень 5-В (інклюзивна форма навчання)

 Линник Л.О. 

І семестр

Назва заходу та конкурсу

Місяць

Клас

Навчально-практичний семінар  для вчителів інформатики  Немовицької ТГ Виступ на тему: «Творча майстерня. Інтерактивні методи навчання у сучасній школі».

Жовтень

 

Всеукраїнський інтернет-конкурс «Ок, Google,  з Днем народження!»

Жовтень

6-7

До Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності провела онлайн-урок з медіа грамотності за методичними матеріалами, розробленими ЮНІСЕФ і ГО «Смарт освіта».

Листопад

 

XІ Всеукраїнська  інтернет-олімпіада «На Урок» з інформатики (Осінь 2021)  

 

Листопад

11

5 клас Євтушина М.С.

Всеукраїнський інтернет-конкурс «#StopFake»

 

Листопад

6

Євтушина М.С.

ІІ семестр  

XII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок»  з інформатики (Зима 2022)

 

 

Олімпіада «Всеосвіта Зима – 2021/2022»

 

 

День  безпечного Інтернету 2022

 

 

 МО «Українська мова і література, зарубіжна література»

У   І обласному етапі  конкурсу "Поліські пересмішники"  наш ліцей представив на конкурс шість робіт. Перемогу здобув учень 5 класу Омельковець Стас (вчитель Кіркова Л.М.)  

З метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ щорічно проводяться мовно-літературні конкурси.

                                   Список переможців (І-ІІІ місця)

  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради

І місце

 Євтушина Дарина,   6 клас

Омельковець Роман,   8 клас

ІІ місце

Самойлик Ірина,   5 клас

 Слава Владислав,   6 клас

Пиліпака Вероніка,   6 клас

Абрамчук Катерина,   7 клас

 Коток Ліда,   8 клас

Одарчук Юлія,   8 клас

 Занозовська Галина,   9 клас

 ІІІ місце

 Примак Катерина,   7 клас

 Фурманець Ангеліна,   9 клас

 Тимощук Юлія,   11 клас

Список переможців (І-ІІІ місця)

І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради

І місце

 Занозовська Галина,   9 клас

 ІІ місце

  Ковальчук Катерина,   5 клас

 Матюк Дарина,   7 клас

Абрамчук Катерина,   7 клас

Омельковець Роман,   8 клас

Коток Софія,   9 клас

Омельковець Ілля,   9 клас

 ІІІ місце

Кратюк Анастасія,   3 клас

 Бакунець Ольга,   4 клас

 Пиліпака Вероніка,   6 клас

 Одарчук Юлія,   8 клас

 Бурик Віталіна,   10 клас

Смик Марина,   10 клас

 Ковальчук Ілона,   11 клас

 Самойлик Софія,   11 клас

 МО «Природничий цикл»

Члени МО активно працювали над самовдосконаленням, поширювали досвід та змагались у педагогічній майстерності. Вчителі прийняли активну участь в І та ІІ етапі обласного конкурсу- ярмарку педагогічних ідей. Було проведено 4 основні засідання та 2 додаткових: 

  • Перше засідання - інструктивно-методична нарада «Організація навчально-виховного процесу у 2021-2022 н.р.» 
  • Друге засідання - круглий стіл “Робота над компетентностями в контексті роботи над другим етапом проблемної теми школи”.
  • Третє засідання - педагогічні обговорення «Розвиток предметно-методичних та професійних компетентностей».
  • Планування та проведення в ліцеї “Екологічного місячника та декади природничих дисциплін”.
  •  «Технології дистанційного навчання природничих наук та завершення 2021-2022 н.р.»
  • Четверте засідання – інформаційна скринька «Підсумки роботи МО за 2021-2022н.р.»

Вчителі природничого циклу взяли участь:

  •  в обласних семінарах, які відбулися на базі КЗ «Станції юних натуралістів» про організацію дослідницько-природоохоронної діяльності  в онлайн форматі (Олена Омельковець та Ірина Романович) , 
  • долучились до участі у  проведенні в ліцеї в онлайн форматі декади природничих дисциплін та екологічного місячника (всі члени МО),
  • в організації пізнавальних екскурсій, метою яких було ознайомлення учнів з пам’ятками  своєї місцевості (Ірина Удод),
  • у проведенні міжшкільних МО ( керівник ММО – Ольга Євтушина) та ознайомили всіх членів ММО з такими питаннями, як «Вивчення особливостей викладання біології в 2021-2022н.р.» (Віктор Євтушин), «Реалізація діяльнісного підходу до навчання хімії через використання дистанційних технологій» (Олександр Ковальчук), майстер-клас з досвіду роботи в МАН «Я роблю це так» (Роман Самойлик),
  • -  «Акція до Дня юного натураліста» - збірна учнів 6-Б та 5-В класів посіли ІІІ місце (керівники Наталія Примак та Ірина Романович),
  • – «Юний дослідник» та юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»  - учениця 6-А класу, Дарина Євтушина, посіла ІІ місце та була нагороджена дипломом (керівник Віктор Євтушин),
  • фестиваль «Свіжий вітер», номінація «Екологічна мода» - учениця 5-В класу,  Іванна Примак, посіла ІІ місце (керівник Ольга Євтушина).

 Також, впродовж навчального року, вчителі МО пройшли  курси підвищення кваліфікації (всі члени МО) та чергову атестацію (Наталія Примак та Роман Самойлик). Активності роботи МО природничого циклу своєчасно відображались на сайті ліцею. Плануємо і надалі активно працювати у цьому ж напрямку, проводити уроки та активності, що допоможуть розвивати наш заклад та учасників освітнього процесу. 

Вчителі природничого циклу взяли участь:

  •       в обласних семінарах, які відбулися на базі КЗ «Станції юних натуралістів» про організацію дослідницько-природоохоронної діяльності  в онлайн форматі (Олена Омельковець та Ірина Романович) , 
  •  «Юний дослідник» - учениця 6-А класу, Дарина Євтушина, посіла ІІ місце  (керівник Віктор Євтушин),
  • фестиваль «Свіжий вітер», номінація «Екологічна мода» - учениця 5-В класу,  Іванна Примак, посіла ІІ місце (керівник Ольга Євтушина).

МО «Англійська мова» 

Конкурси, інтернет-олімпіади 

ІІ семестр

  1. Вчитель: Коток Оксана Анатоліївна

9 учнів других класів приймали участь в XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Зима, 2022).

  1. Вчитель: Коток Наталія Вікторівна

Учні сьомих та восьмих класів приймали участь в  XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Зима, 2022). Отримали 2 диплома ІІ ступеня.

  1. Вчитель: Самойлик Світлана Оленсандрівна

Шість учнів 9 класів приймали участь в І турі інтернет –олімпіаді « Green Country», яка тривала з 24.12.2021 по 24.01. 2022 року.

  1. Вчитель: Боятюк Лариса Михайлівна 

Сім учнів 2 класів беруть участь в XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Весна, 2022). Вона ще триває до 25.05. Результатів немає.

Три учня 4 класів також беруть участь в XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Весна, 2022). Вона ще триває до 25.05. Результатів немає.

  1. Вчитель :  Омельковець Ірина Миколаївна 

Шість учнів 2 класів беруть участь в XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Весна, 2022). Вона ще триває до 25.05. Результатів немає.

 Десять учнів 4 класів також беруть участь в XIII Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з англійської мови на сайті « На Урок» ( Весна, 2022). Вона ще триває до 25.05. Результатів немає.

МО «Мистецтво»

Було проведено 4 засідання, згідно річного плану МО. 

Взяли участь у 2 онлайн-засіданнях ММО, де проаналізували проблеми та перспективи дистанційного навчання.

Вчитель ТН Чернишова О.І. взяла участь в конкурсі-ярмарку педідей та на регіональному рівні посіла ІІ місце.

 30 грудня пройшла підсумкова Педагогічна рада з теми «Безпечне освітнє середовище закладу освіти».  

  Де були проаналізовані результати контрольних підсумкових зрізів з української мови (5-11 класи) і історії України (9,10,11 класи);

- підсумки роботи МО у І семестрі;  

- «Проблеми та перспективи дистанційного навчання». Дане питання було позачергово внесене на розгляд шкільних МО в грудні 2021 року.

МО «Фізкультура і спорт»

  Слава С.В. взяв участь у ярмарку педідей Завершився ІХ обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості.

Наші педагоги достойно взяли участь у даному конкурсі, представивши 14 методичних посібників у 10-ти різних номінаціях.

Приємно констатувати, що педагог нашого ліцею Слава Сергій Васильович із 36 методичних розробок вчителів фізичної культури освітніх закладів області здобув ІІ призове місце . Тема роботи «Особливості організації рухової активності дітей з особливими освітніми потребами на уроках фізичної культури в ЗЗСО».

У районному турнірі з міні-футболу памяті Клеваки Миколи Харитоновича серед юнаків 2010-2011 р.н. ІІІ місце

 На базі Тинненського ліцею пройшов І тур XVIII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості,  в якому прийняли участь 30 педагогів навчальних закладів нашої громади в 10 номінаціях.  

Мета конкурсу – пошук нових ідей та підходів у власному досвіді співзвучних із сучасними вимогами та реалізація цих педагогічних знахідок на практиці навчання й виховання учнів. Основна вимога до методичних проектів педагогів: робота має бути пронизана ключовими, загальнопредметними та спеціальнопредметними компетентностями, формування яких допоможе учням набути навички та скористатися обов’язково ними в подальшому житті.      

  Методичнюї радою №3  було схвалено методичні напрацювання педагогів, які приймають участь у  І турі XVIII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Отож до участі у даному етапі конкурсу схвалено такі напрацювання вчителів ліцею:  І етап конкурсу-ярмарку

Роботи педагогів схвалені Шкільною методичною радою для участі у регіональному етапі конкурсу 02.01.2022 року.

Номінація

Назва роботи

Вчитель

Соціальна педагогіка

«Профілактика явища булінгу в учнівському середовищі»

Бакунець Тетяна Іванівна, Корінець Галина Іванівна

Психологія

«Арт-терапія – лікування мистецтвом»

Шмалюх Ольга Борисівна

Екологія

«Формування творчих здібностей, дослідницьких навичок та здатності до саморозвитку учнів, шляхом впровадження екологічних компетентностей»

Романович Ірина Сергіївна

Основи здоров’я             

«Формування предметних компетентностей здоров’язбережувального компоненту на уроках основ здоров’я»

Омельковець Олена Павлівна

Екологія

«Екологічний бумеранг «Прості енергетичні рішення проти змін клімату»

Євтушина Ольга Сергіївна

Хімія

«Застосування інноваційних технологій при формуванні  предметних компетентностей у викладанні хімії»

Євтушина Людмила Валеріївна

Християнська етика

«Комплексний підхід в інтегрованому навчанні християнської етики»

Мельник Інна Дмитрівна

«Формування та розвиток духовно-моральних цінностей особистості в контексті сучасних викликів сьогодення ( Християнська етика НУШ 1 клас)»

Корінець Олена Іванівна

«Формування ключових компетентностей учнів на уроках християнсьткої етики»

Шмалюх Ірина Петрівна

Трудове навчання

«Пряники ручної роботи – мистецтво, якому можна навчитися (формування художньо-естетичних компетенцій на уроках трудового навчання)»              

Чернишова Ольга Іванівна

Фізичне виховання

«Особливості організації рухової активності дітей з особливими освітніми потребами на уроках фізичної культури в ЗЗСО»

Слава Сергій Васильович

 ІІ Місце в обласному етапі Конкурсу в номінації «Фізична культура» здобув вчитель Слава С.В.

  У ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, де було проатестовано на встановлення та відповідність раніше присвоєних відповідних категорії 12 педагогічним працівникам Тинненського ліцею та двом вихователям ДНЗ «Колосок» Тинне.  

   12 травня відбулося засідання Методичної ради №4, на якому були обговорені слідуючі питання:

- про проблеми та перспективи дистанційного навчання під час воєнного стану;

- про особливості завершення 2021-2022 н.р. Нормативні документи щодо завершення 2021-2022 н.р.;

- про підготовку учнів 11-х класів до складання мультипредметного тесту 2022.

Голови МО прозвітували про дистанційне навчання по предметах за березень-квітень та прийняли відповідні рішення і рекомендації:

- провести позачергове засідання ШМО та обговорити з вчителями-предметниками зазначені питання - до 17 травня 2022;

- опрацювати нормативні документи щодо завершення 2021-2022 н.р.;

- вчителям української мови, історії України та математики вести підготовку учнів          11-х класів до складання тесту 2022;

- вчителям української мови вести підготовку учнів 11-х класів до написання Мотиваційного листа.

 Враховуючи вищезазначене: Роботу ліцею  за 2021-2022  навчального року НАКАЗУЮ:

1.Методичну роботу Тинненського ліцею вважати  задовільною.

2. Визначити пріоритетними напрямками роботи  ліцею

на 2022-2023 н.р.:

 2.1. Вважати головним завданням педагогічного колективу в 2022/2023 навчальному році підвищення якості знань учнів, створення умов для особистісного розвитку та самореалізації кожного учня в умовах впровадження оновлених Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, спрямувати зусилля педагогічного колективу на реалізацію концептуальних засад концепції «Нова українська школа». 

 3. Педагогічному колективу продовжити роботу щодо виконання нормативно-правової бази з питань освіти.

 4 Активно впроваджувати загальні та предметні компетентності і наскрізні лінії.

5.Створити умови для поліпшення  якості надання освітніх послуг: індивідуалізація та диференціація навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти (компетентнісних підхід), якісної організації  допрофільного та профільного навчання.

6.Активізувати роботу з обдарованими учнями шляхом залучення їх до  конкурсів, турнірів, конкурсів тощо.

7.Заступникам  директора  з  навчально – виховної  роботи   Коток С.І. та Мельнику В.О.

впроваджувати модель шкільного моніторингу в освітній процес закладу з метою удосконалення внутрішнього моніторингу та  аналітичної діяльності.

 8.Працювати над формуванням інформаційних компетентностей учнів та вчителів.

9.Активізувати роботу щодо виявлення, узагальнення та поширення ефективного педагогічного досвіду з питань організації освітнього процесу, використання інноваційних педагогічних технологій.

10.Продовжувати формування в учнів потреб здорового способу  життя, створити безпечні умови  для перебування дітей і підлітків у школі, посилити профілактичну роботу в напрямку здоров'язберігаючого виховання.

 11. Педагогічним працівникам ліцею:

11.1. Оптимізувати використання наявних інформаційних ресурсів; забезпечити  стовідсоткове оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями  всіма  педагогами.

11.2. Проводити контрольні роботи та вивести моніторинг рівня навченості учнів   з метою складання порівняльного аналізу навченості учнів за навчальний рік з української мови, історії України, математики.

11.3. Надавати якісні освітні послуги, навчального матеріалу під час проведення онлайн-уроків у разі дистанційної форми навчання.

11.4. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання зі свого предмету.

 11.5.Зайняти активну позицію, провести показові тренінги уроки на базі ліцею, прийняти участь у фахових конкурсах та в конкурсах для учнів.

 12. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Коток С.І.

В.о. директора ліцею:                          Віктор МЕЛЬНИК

САМОАНАЛІЗ 2017-2021РР.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ТИННЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ НА 2021-2022 н.р.

 СТРАТЕГІЯ ТИННЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ НА 2020-2025рр.

РІЧНИЙ ПЛАН ЛІЦЕЮ НА 2021-2022 Н.Р.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.