Дата: 26 лютого 2020 о 10:35, Оновлено 5 квітня 2023 о 11:03

ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

Алгоритм входу на Інформаційну сторінку учасника тестування 2022 року

Про складову мультитесту з МАТЕМАТИКИ ЗНО-2022

Про інформацію щодо реєстрації для участі у вступних іспитах до бакалаврату у 2022 році

Реєстрація на пробне ЗНО

ЗНО - 2022

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

(РОІППО)

вул. Вячеслава Чорновола, 74, м. Рівне, 33028,

тел. (036-2) 64 96 60, 64 96 61, 63 64 73, email: roippo.rv@ukr.net, roippo.org.ua,

код ЄДРПОУ02139765

26.11.2021 № 01-12/1100

Керівникам органів управління освітою територіальних громад

Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування

Керівникам закладів П(ПТ)О

Керівникам закладів фахової передвищої освіти

Про опрацювання інформаційних

матеріали з питань ЗНО-2022

Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2021 № дор.153/01-60/21, Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році» повідомляє, що спільно з Львівським РЦОЯО продовжує проведення заходів, спрямованих на інформування освітян, учнів із питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.

Повідомляємо, що у четвер, 25.11.2021, Львівським РЦОЯО було проведено онлайнову нараду для осіб, які в органах управління освітою територіальних громад, закладів П(ПТ), фахової передвищої освіти, закладах ЗСО обласного підпорядкування відповідають за підготовку до проведення ЗНО-2022.

Укладеними файлами до листа надсилаємо інформаційні матеріали (у форматі –pdf), які допоможуть освітянам та випускникам краще зрозуміти процедури ЗНО-2022, успішно підготуватись до участі в них.

Також інформуємо про те, що за тим гіперпокликанням, яке було надіслано відповідальним за підготовку до проведення ЗНО для участі в нараді 25.11.2021, можна переглянути відеозапис.

Просимо доручити працівникам, які в органах управління освітою територіальних громад, закладах П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, закладах ЗСО обласного підпорядкування відповідають за підготовку до проведення ЗНО-2022, організувати проведення заходів, під час яких освітяни зможуть ознайомити учнів 11-х класів ЗЗСО, учнів, студентів закладів П(ПТ), фахової передвищої освіти із наданими Львівським РЦОЯО матеріалами.

Алла ЧЕРНІЙ

Участь у проєкті з метою підтримки молоді при підготовці до ЗНО

Міністерство освіти і науки України інформує про запровадження

Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

безкоштовного освітнього проєкту, який спрямований на підтримку молоді в підготовці до ЗНО)

Дізнайтесь адресу пунктів проведення

ЗНО-2021!

Увага! Як зареєструватися для участі в ЗНО-2021

Особливості формату проведення ЗНО-2021 від Львівського РЦОЯО

Про сертифікаційні роботу з математики, ДПА у формі ЗНО з математики і не тільки від Львівського РЦОЯО

Про сертифікаційні роботу з української мови / української мови та літератури від Львівського РЦОЯО

Новації у ЗНО-2021: укр. мова та математика – обов'язкові для ДПА

Пробне ЗНО 2021 (все в одному відео)

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів:

• українська мова
• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія

• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

• українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика;
  • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Пробне ЗНО

Інформаційне повідомлення щодо запрошеннь на пробне ЗНО-2020