Цивільний захист (нормативні документи)

Дата: 6 листопада 2022 о 20:00, Оновлено 6 листопада 2022 о 20:09

Класифікатор надзвичайних ситуацій

Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану"

Кодекс Цивільного Захисту України

Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Правил техногенної безпеки" (від 05.11.2018 №879)

Наказ Міністерства освіти й науки України "Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України" (від 15.08.2016 №974)

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту"

(від 21.11.2016 №1400)

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи "Про затвердження Рекомендацій щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності" (від 18.12.2009 №860)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту" (від 26.06.2013 №443)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях" (від 26.06.2013 №444)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій" (від 30.10.2013 №841)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту" (від 09.01.2014 №11)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій" (від 26.01.2015 №18)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями" (від 24.03.2004 №368)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (від 17.06.2015 №409)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту" (від 23 жовтня 2013 №819)

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю" (від 19.06.2002 №1200)

Розпорядження голови Рівненської ОДА "Про комісію з питань евакуації Рівненської області" (від   12.07.2016 №427)