Гурткова робота

Дата: 12 жовтня 2020 о 05:59, Оновлено 8 жовтня 2023 о 20:02

Звіт гуртків за 2020-2021н.р.

Додаток до наказу №26

12.15-15.00

МОДЕЛЬ ОРГАНІЗАЦІЇ
РОБОТИ ГУРТКА

1. Надання  адміністрації  необхідних  документів про  гурток. Визначення напряму  діяльності  гуртка,  його  ролі,  основної  мети  і  задач. Ознайомлення  з  посадовими  обов'язками. Ознайомлення  з методичними  рекомендаціями  щодо  організації  роботи  гуртка

1. Складання навчальної програми гуртка (не пізніше ніж за 10 днів до початку його роботи). Узгодження програми з директором, методистом. Затвердження програми.
  2. Комплектування груп. Оформлення кабінету. Підготовка необхідних матеріалів, інструментів,  таблиць для занять.
  3. Складання календарно-тематичного плану роботи гуртка на семестр (навчальний рік).
  4. Складання розкладу занять гуртка (кожної групи).
  5. Оформлення журналу обліку роботи гуртка.
  6. Проведення вступного заняття. Проведення вступного інструктажу з техніки безпеки з обов'язковою реєстрацією в журналі на окремій сторінці. Складання конспектів занять та їх проведення. Заповнення журналу гуртка на початку заняття і по закінченні. Організація самоврядування в гуртку (вибори старости, його заступника, розподіл обов'язків між вихованцями). Проведення батьківських зборів.
  7. Участь у методичних заходах закладу, РМК(ММК). Робота із самоосвіти. Проведення відкритих занять для педагогів і батьків. Відвідування занять інших керівників гуртків.
  8. Організація масових заходів з гуртківцями (екскурсійна, концертна, спортивно-масова, виставкова діяльність і т. д.). Залучення батьків до організації і проведення масових заходів.
  9. Участь у районних, міських, всеукраїнських заходах (конкурси, змагання, огляди, акції, виставки і т.д.).
  10. Підсумкове заняття. Творчий звіт гуртка. Заохочення кращих гуртківців.
  11. Самоаналіз виконання навчальної програми і плану роботи гуртка. Самоаналіз роботи гуртка за навчальний рік.

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ВЕДЕННЯ ЖУРНАЛУ ГУРТКОВОЇ РОБОТИ

Журнал повинен бути заведений для кожної групи гуртка, окремо на весь навчальний рік.

У журнал заносяться плани відповідно до програми, затвердженої Міністерством освіти України, і обліковується зміст роботи гуртка, ведеться облік відвідування учнів та подаються відомості про членів гуртка.

Журнал веде особисто керівник гуртка. Всі записи потрібно вести чітко, чорнилом чи кульковою ручкою. Забороняється викреслювати прізвища членів гуртка, які вибули; проти прізвища учня, що вибув, пишеться «вибув».

Плани роботи гуртка на перше і друге півріччя навчального року і на період літніх канікул складаються керівником гуртка на основі програми гуртка або згідно з положенням відповідної установи та затверджуються керівником цієї установи.

На кожне заняття керівник гуртка складає окремий план, записує тему, зміст і методи роботи.

Звіт за навчальний рік складається керівником гуртка станом на 1 червня, окремий звіт за роботу гуртка влітку – на 1 вересня.

У розділі «Облік роботи гуртка» після кожного заняття записується тема і зміст заняття, його тривалість,

У розділі «Масова і суспільно-корисна робота» записуються проведені масові заходи гуртка, участь його в загальних заходах установи, виконана суспільно корисна робота, тощо.

У розділі «Список закінчених робіт гуртка» записуються роботи, що їх виготовлено гуртківцями і які зберігаються в дитячій позашкільній установі, школі, дитячому будинку, на виставках і т.д.

Адміністрація позашкільної установи зобов'язана систематично перевіряти роботу гуртка, виконання плану його роботи та правильність ведення журналу керівником гуртка.

Журнал підписують керівник установи і керівник гуртка. Журнал зберігається в канцелярії школи, позашкільної установи.