14 жовтня- День українського козацтва

Дата: 18 жовтня 2020 о 19:00, Оновлено 18 жовтня 2020 о 19:11
151 перегляд

З 12 по 16 жовтня 2020 року у навчальному закладі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду». Постійно діяла виставка плакатів «Україна у моєму серці». Також учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. Цікаво і змістовно було проведено педагогом-організатором  Омельковець В.Б. свято « Посвята в козачата» для 3 класів та квест « Козацькому роду- нема переводу» для 6 класів. Класні керівники 4-их класів Лазарець В.О., Дячук Н.Й. та Мініна Н.П. провели патріотичну годину « Гуртуймося, єднаймося- за волю, за правду змагаймося!» . Вчителі фізичного виховання організували « Козацькі розваги» та «Веселі старти» . Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах, серед яких були такі, як «Я- козак» та «Кулінарний майстер», «Павучки» та «Допоможи побратиму». Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні ООС. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!!!

ВІДЕОПРИВІТАННЯ : https://drive.google.com/file/d/1-u9aCBERnzf7uI45xd3X5E11KH3JCT4o/view?usp=sharing