Засідання Методичної ради школи № 4

Дата: 19 квітня 2021 о 13:30
164 перегляда

19 квітня пройшло розширене засідання Методичної ради школи № 4, на яке були запрошені голови шкільних та міжшкільних методичних об’єднань та  соціально-психологічна служба школи.

З питання «Навчальний заклад у форматі державного аудиту» - ( інформував директор школи Володимир Титечко).

Головним питанням, яке виносилося на обговорення було  детальне ознайомлення із  Професійним стандартом за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти» та із його складовими: загальні компетентності, перелік професійних компетентностей. Професійний стандарт містить опис професійних компетентностей вчителя за кваліфікаційними категоріями – спеціаліст, спеціаліст другої категорії, спеціаліст першої категорії, спеціаліст вищої категорії. Нормативний документ дозволяє вчителям визначати чіткі орієнтири власного професійного розвитку, запобігає ризикам необ’єктивного оцінювання професійних компетентностей вчителів під час їхньої атестації та сертифікації. (Заступник директора Світлана Коток).

«Самоаналіз діяльності освітнього процесу: форма проведення та  критерії оцінювання» ( Інформувала – заступник директора Світлана Коток).

Також на засіданні було створено Творчу групу з питань підготовки та проведення Самоаналізу діяльності навчального закладу за період  2018-2021рр.

"Про аналіз дистанційного навчання за 2020-2021рр." – виступив заступник директора Віктор Мельник.

Протягом квітня 2021 року голови МО проведуть засідання, на які винесуть детальне обговорення вищезазначених питань з педагогами навчального закладу.