Перший раз у перший клас

Дата: 20 червня 2021 о 10:29, Оновлено 5 липня 2021 о 10:29

Перший раз у перший клас

17 червня в актовій залі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулися загальноорганізаційні збори батьків майбутніх першокласників. Цьогоріч їх чимало: 93 !!!! На збори були запрошені: дитячий психіатр Сарненської дитячої поліклініки   Марія Олександрівна Бредун, старший викладач кафедри інклюзивного та індивідуального навчання РОІППО Яценюк Лариса Іванівна, директорка Немовицього ІРЦ Людмила Григорівна Свінціонік , сімейний лікар педіатр Валентина Петрівна Колосок. Вела збори заступник директора з навчально-виховної роботи Булейко Ольга Віталіївна, сертифікований  експерт інституційного аудиту.

Питання залучення на збори вказаних фахівців виникло дещо раніше , в рамках зустрічі у форматі  "круглого столу" директорки ІРЦ пані Людмили , адміністрації закладу, МО вчителів інклюзивного та індивідуального навчання, команди ППС, батьків учнів, який відбувся 27 травня в нашій школі.

Доволі несподівані речі розповіла дитячий психіатр:  батьки отримали вичерпну інформацію про особливості розвитку шестирічних дітей, гіперактивність. Особливості інклюзивного та індивідуального навчання висвітлила у виступі пані Лариса. Особливе пожвавлення у батьків  викликали кінезологічні вправи проведені нею та рекомендація зробити їх разом з дітьми.

Виступ пані Людмили захопив емоційністю, чіткою інформаційністю та нагадав не тільки про права батьків дітей з ОПП а й про їх прямі обов'язки.

Питання щеплення діток детально висвітлила пані Валентина та поінформувала присутніх про законодавчі зміни щодо цього питання.

Насамкінець,гості зробили запис у візітаційній книзі школи та пообіцяли відгукнутися на наступні запрошення Ольги Віталіївни