Успіхи та перспективи Тинненського ліцею
В школі пройшло засідання Педагогічної ради №1, на якій було розглянуто 11 питань. На початку педради ЗНВР Світлана Коток привітала педколектив з новим статусом, адже зовсім віднедавна ми працюємо та навчаємось в Тинненському ліцеї. Також Світлана Іванівна привітала усіх з 25-річницею Конституції України та з 30-літтям незалежності України. Присутні переглянули відео створене учнями ліцею до славних дат – «Тинненська школа – найуспішніший проект за роки незалежності в нашому регіоні». Проаналізувавши результати ДПА-ЗНО – найкраще з усіх предметів випускники склали історію України ( найбільше високого та достатнього рівня). Це вже не вперше, коли ми маємо високий рівень з історії України навіть єдині на рівні ТГ.
Директор ліцею – Володимир Титечко ознайомив з підсумками наради при відділі освіти Немовицької сільської ради.
Заступник директора Світлана Коток ознайомила з нормативними документами в роботі школи:
- «Прогнозування ліцею на 2020-2025 рр.»;
- «Річним планом роботи ліцею на 2021-2022н.р.»;
- «Освітньою програмою ліцею на 2021-2022 н.р.», які педагоги схвалили до затвердження.
ЗНВР Віктор Мельник ознайомив із структурою, режимом роботи школи та педагогічним навантаженням на новий навчальний рік.
Заступник директора в початкових класах Ольга Булейко говорила про особливості викладання в початкових класах та про правила проведення інституційного аудиту.
Заступник директора з виховної роботи Наталія Мініна ознайомила з основними нормативними документами відносно виховних моментів у новому навчальному році.
Про особливості санітарних вимог щодо освітнього процесу, обовязки класних керівників, батьків та учнів розповіла шкільна медсестра Тетяна Осійчук. Також про правила проведення інструктажів з педагогічним колективом та учнями розповів фахівець з охорони праці Мирослав Царук.
Директор ліцею Володимир Петрович привітав колектив з початком нового навчального року і підсумував, що наш колектив входить у статус ліцею не просто так, адже старша школа працює за профільними напрямками, а відтепер ще й вводиться допрофільна підготовка - поглиблене вивчення англійської мови у 8 класі, що є вимогою для статусу ліцею. В майбутньому заклад планує впроваджувати ще кілька допрофільних напрямків.