Засідання МО Точні науки 01.10.21р.

Дата: 3 жовтня 2021 о 18:29, Оновлено 4 жовтня 2021 о 05:31

З метою роботи над єдиною науково-методичною проблемою ліцею та удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, підвищення науково-теоретичного й загально культурного рівня, психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності відбувся круглий стіл з обміну досвідом між вчителями математики, фізики та інформатики на тему: «Сучасний урок. Компетентісний підхід до навчання і виховання учнів».

Засідання МО Точні науки

Робота над єдиною науково-методичною проблемою школи

«Сучасний урок. Компетентісний підхід до навчання і виховання учнів»

З метою  удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, підвищення науково-теоретичного й загально культурного рівня, психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності відбувся круглий стіл з обміну досвідом між вчителями математики, фізики та інформатики на тему: «Сучасний урок. Компетентісний підхід до навчання і виховання учнів»

Вчителі провели дискусію та обговорили як продуктивно організувати навчання математики під час вимушеного карантину.

Для учнів і вчителів, для яких дистанційне навчання не було раніше систематичним, вимушений карантин – це виклик. Найскладніше для вчителя – в обмежений час підготувати матеріали для дистанційного навчання.

Голова методично об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики Ковалець Іван Васильович ознайомив з інтернет-ресурсами, які запропоновані для проведення дистанційного навчання. Ознайомлення з наказом МОН України №1115 від 8 вересня 2020 року «Деякі питання організації дистанційного навчання». А також поділився досвідом із організації та проведення онлайн уроку математики у 6-му класі.

Вчителі математики Самойлик Марія Петрівна та Коток Віталій Андрійович провели показовий урок із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Вчитель фізики Омельковець Олег Миколайович поділився досвідом роботи під час дистанційного навчання.

Гудімова Оксана Степанівна вчитель інформатики надала індивідуальні консультації для вчителів.