20 травня відбулося спільне засідання методичних об’єднань вчителів початкових класів, вихователів ГПД та вчителів індивідуального та інклюзивного навчання. Разом з тим, була проведена онлайн – конференція з фахівцями РОІППО.

Дата: 22 травня 2022 о 10:02, Оновлено 22 травня 2022 о 11:41

На засіданні розглядалися такі питання:

1. Підведення  підсумків роботи методичних об’єднань за 2021/2022 навчальний рік.

С. М. ОМЕЛЬКОВЕЦЬ,

Т.  Б. ЄВТУШИНА,

керівники МО

1. Критерії оцінювання учнів початкових класів. Оформлення ділової документації на закінчення навчального року.

О. В. БУЛЕЙКО,

заступник директора

з навчально – виховної роботи

1. Реалізація регіонального інноваційного освітнього проєкту «Методична система В. О. Сухомлинського в НУШ».

О. В. БУЛЕЙКО,

заступник директора

з навчально – виховної роботи

1. Використання  інтернет- ресурсів під час технологій дистанційного навчання.

К. І.ДАНІЛОВЕЦЬ,

вчитель інформатики

1. Онлайн -конференція  з фахівцями РОІППО з питань:
  • оцінювання учнів в умовах воєнного часу;

О. М. ЛЮТКО,

заступник директора РОІППО

з науково – методичної роботи

• зарахування до 1 класу учнів з особливими освітніми потребами; організація освітнього процесу;

Т. В. АБРАМОВИЧ,

методист ресурсного центру

підтримки інклюзивної освіти РОІППО

•  оцінювання учнів початкових класів, оформлення свідоцтв про закінчення початкової освіти;

В. М. САЛТИШЕВА,

завідувач кабінету дошкільної,

початкової та спеціальної освіти

• реалізації регіонального інноваційного освітнього проєкту «Методична система В. О. Сухомлинського в НУШ»;

Л. В. КЛИМКО,

методист кабінету

освітнього адміністрування РОІППО

1. Різне.

С. М. Омельковець та  Т. Б. Євтушина, керівники методичних об’єднань підсумували роботу  за 2021 – 2022 н.р.

О. В. Булейко, заступник директора з навчально – виховної роботи ознайомила вчителів  з критеріями оформлення шкільної  документації на кінець навчального року .

К. І Даніловець, вчитель інформатики   провела з колегами  практичне заняття  «Використання інтернет - ресурсів під час дистанційного навчання».

Т. В. Абрамович, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти РОІППО  проконсультувала  учасників зустрічі  з питань зарахування учнів з особливими освітніми потребами до 1 класу та організації освітнього процесу в умовах воєнного часу.

О. М. Лютко, заступник директора з науково – методичної роботи та       В. М. Салтишева, завідувач кабінету дошкільної, початкової та спеціальної освіти  роз’яснили  окремі питання щодо оцінювання учнів в умовах воєнного часу, закінчення навчального року та оформлення свідоцтв про закінчення початкової освіти.

Л. В. Климко, методист кабінету адміністрування РОІППО  окреслила подальші кроки щодо реалізації проєкту «Методична система В. О. Сухомлинського в НУШ». Це питання було  ключовим в обговоренні, адже початкова школа бере  участь у даному проєкті.

Дане засідання пройшло цікаво та змістовно, всі отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

Дякуємо спеціалістам РОІППО за  корисну інформацію, співпрацю та приємну зустріч. За результатами проведеного засідання окреслено перспективні напрямки роботи, співпраці педагогічного колективу  Тинненського ліцею та РОІППО.