Волонтерство в ліцеї

Дата: 9 січня 2023 о 10:04, Оновлено 11 січня 2023 о 11:51
123 перегляда

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. Ми різні, але єдині. ФОТО

З перших днів війни трудовий колектив Тинненського ліцею активно включився в допомогу нашим воїнам – захисникам, волонтерам, населенню на деокупованих територіях.

Найперше – пройшла акція «Допоможемо воїну зберегти воїну життя», яку організувала вчитель історії закладу Наталія Кичан та волонтер Олена Корінець. Загалом в ліцеї було виготовлено 50 маскувальних сіток.

Також шкільна їдальня задіяна під приготування продуктів харчування для захисників та в східні і південні області України з першого дня.

Кафедра істориків ліцею допомагалла переселенцям із Харкова харчами, одягом, речами першої необхіднеості.

В рамках акції « Зігрій серце солдата» наші дівчатка та хлопчики разом з вчительським колективом початкової школи Тинненського ліцею підготували 150 святкових подарунків. крім смаколиків в кожному пакеті теплі шкарпетки або рукавички. А найголовніше - діти намалювали листівки, виготовили патріотичні браслетики, написали слова підтримки та поваги у листах, всі ці часточки тепла вчителі вклали в кожен подарунок .

Також, з подарунками відправилися і декілька ящиків окопних свічок , які турботливо виготовили наші «Джури»

Нещодавно до Рівненського центру націонал-патріотичного виховання туризму, краєзнавства передали в'язані шкарпетки в рамках благодійного марафону " Шкарпетки для перемоги".

Декілька тижнів гуртківці Джури та учні Тинненського ліцею працювали над виготовленням шкарпеток. Малими рученятами розбирали в'язані речі і вчитися в'язати на спицях. Долучилися і матусі з бабусями. І педагоги ліцею. Спільними зусиллями зібрали майже вісімдесят пар шкарпеток, які будуть зігрівати наших захисників в окопах. Також діти намалювали малюнки та написали листи підтримки нашим воїнам, які дбайливо сховали в шкарпетки.

Команда молоді Ясногірської Церкви ХВЄ, яка вже провела понад 30 благодійних ярмарків для допомоги ЗСУ та дітям-переселенцям-сьогодні побували в Тинненському ліцеї. До акції долучилися не лише учні обох шкіл Тинного, а й батьки та вчителі, працівники школи, які із задоволенням придбали кулінарні вироби. Виручені кошти пішли на бокси для ЗСУ з одягом та продуктами та на різдвяні подарунки для дітей-переселенців, сиріт, деокупованих та прифронтових сіл.

Учні ліцею зібрали 35 тисяч для сім’ї Лазарців та 15,5 тисяч на тепловізор для захисника з Тинного.

Педагоги ліцею долучилися до збору коштів для волонтерської поїздки від громади на Харківщину.

Слід зазначити, що в усіх заходах та акціях, що проходили в ліцеї, активно долучалися батьки учнів.

Коли розпочалась війна, мабуть, у нас в громаді не лишилося жодної байдужої людини. Усі кинулися допомагати, хто чим. До плетіння маскувальних сіток, долучилися не лише учні, педагоги та працівники школи, а й жителі: в їдальнях школи готували харчі для захисників та переселенців. Також машина з продуктами відправлялася по кілька разів на тиждень від їдальні Тинненського ліцею. Вчителі даного навчального закладу долучилися до акції «Подаруй воїну Великдень» - через волонтерів готують Великодні кошики для наших захисників. Український тил завжди робив великий внесок у перемогу. Зовсім різні люди роблять на своєму місці потрібну роботу, стають єдиним цілим та працюють заради перемоги. Нашу перемогу забезпечують люди, які маленькими людяними та безстрашними діями роблять свій великий внесок, підтримуючи воїнів на передовій.

Разом до Перемоги!