Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Соборність – мета Перемоги!

Date: 31 січня о 11:51, Refreshed 31 січня о 11:59
96 views

Робота учениці 9 класу Лідії Коток ( Керівник педагог-організатор Омельковець В.Б.) -  призер в обласному та учасник Всеукраїнського Конкурсу  До Дня Соборності України

«Україна – це ми!» - 

                                                                                              Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

Акт 22 січня 1919 р. має велике історичне значення як факт реального об'єднання українських земель у єдиній соборній державі. Адже з того часу Універсал Соборності України став невід`ємною константою національної ідеології.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

На жаль,  наша держава і сьогодні змушена виборювати свою незалежність. За це гинуть кращі сини України, як і понад 100 років тому.

 У 2023 році Україна змушена вкотре боротися за власний суверенітет та незалежність через повномасштабну війну, яку росія влаштувала 24 лютого 2022 року з метою вкотре захопити українські землі. У 2014 році держава-терорист окупувала Крим, частину Донецької та Луганської областей. Завдяки героїчності, незламності та стійкості українського народу ми продовжуємо боротися з ворогом та йти до перемоги.

Тризуб – був невід’ємним атрибутом Української революції першої чверті ХХ століття. 25 лютого 2023 року виповнюється 105 років, відколи Тризуб став державним гербом УНР. 

За часів Української Держави тризуб залишився в геральдичному вжитку. В офіційних описах кредитових білетів цей знак іменувався українським гербом.  

Соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації.

Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами. Радянська та російська пропаганди завжди нав’язували переконання, що українці діляться на «східняків» і «западенців». Проте в сучасному спротиві російській агресії ми довели свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає своє майбутнє. Ця пропаганда зазнала краху.

 Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні Україна переживає не найкращі часи, але ми віримо в те, що Україна зовсім незабаром буде разом знову в своїх кордонах разом з Кримом та Донбасом.

Учні Тинненського ліцею під час проведення Флешмобу до 105 річниці з Дня Соборності України - «Тризуб – Воля».

Як відомо Герб України – Тризуб символізує термін «Воля».

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Соборність – мета Перемоги!

 
 

Comments:
Only authorized users can leave comments.