КОНКУРС "ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"

Е-mailrivneosun2007@ukr.net,www.rivneosun.com.ua

­­­­­­­­­­­­

14 лютого 2023 р. № 01-33/67

Керівникам органів управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського

конкурсу дослідницько-експериментальних робіт

із природознавства «Юний дослідник» (9-12 років)

Відповідно до плану проведення обласних заходів і плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських організаційно-масових заходах за основними напрямами позашкільної освіти у 2023 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 08 грудня 2022 року №191, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2023 рік, з метою активної пізнавальної, трудової та суспільно корисної роботи, пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства, комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проводить  обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» (далі «Конкурс»).

У зв’язку з обставинами, пов’язаними з воєнним станом та дотриманням законодавства України  в частині запобігання поширенню на Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією SARS-COV-2 організатори готуються до проведення Конкурсу в дистанційному форматі.

До участі у заході запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком 9-12 років (умови додаються).

та  посилання на відеозапис захисту проєкту з використанням презентації і викладає його на каналі Youtube або у хмарному середовищі (наприклад, GOOGLE Диск) із відкритим доступом та конкурсну роботу.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до  03 квітня 2023 року на   сайті комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (rivneosun.com.ua).

Просимо інформацію про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» довести до відома керівників, педагогічних працівників та учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: (068)7864858 обо (095)6314000 (Євдокія МОРОЗ - координатор конкурсу).

Наказ про проведення Конкурсу департаменту освіти і науки облдержадміністрації буде надіслано пізніше.

Директор  станції юних натуралістів                       Володимир ВОРОБЕЙ