Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Про демонстраційний варіант НМТ з української мови

Date: 2 березня о 12:25
50 views

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

   ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

(РОІППО)

вул. Вячеслава Чорновола, 74, м. Рівне, 33028,

тел. (036-2) 64 96 60, 64 96 61, 63 64 73, email: roippo.rv@ukr.net, roippo.org.ua,

код ЄДРПОУ02139765

 

01.03.2023 № 01-12/152

Керівникам органів управління освітою територіальних громад

Керівникам закладів П(ПТ)О

Керівникам закладів фахової передвищої освіти

Керівникам закладів ЗСО обласного підпорядкування

Про демонстраційний варіант НМТ

з української мови  

На виконання плану роботи інформуємо про те, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив на сайті демонстраційний варіант НМТ з української мови, детальну інформацію про який вміщено в додатку.

Просимо доручити особам, які в органах управління освітою територіальних громад, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, загальної середньої освіти обласного підпорядкування відповідають за підготовку до проведення ЗНО, поширити дану інформацію серед учнів / студентів та вчителів / викладачів, щоб усі зацікавлені могли мати  необхідну інформацію щодо процедур НМТ-2023.

Додаток: Демонстраційний варіант НМТ. Українська мова на 1 арк. в 1 прим.

Директор

Алла ЧЕРНІЙ

Іванна ШИШКО, 64 96 69

Додаток

до листа РОІППО

від 01.03.2023 № 01-12/152

Демонстраційний варіант НМТ. Українська мова

Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ. 

Не пізніше травня ми розмістимо тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів, а сьогодні пропонуємо вам завдання з української мови.  

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Для роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» ви матимете 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результати тестування з цього предмета.

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся: на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері / планшеті / телефоні.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном – завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

Стежте за нашим сайтом так ви зможете якнайшвидше дізнаватися актуальну інформацію про НМТ.

Comments:
Only authorized users can leave comments.