ТОП - 20 УЧНІВ-ПРИЗЕРІВ тИННЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ - УЧАСНИКІВ ОБЛАСНИХ І ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ

Дата: 7 червня 2023 о 08:43

ТОП – 20 учнів – 2023 Тинненського ліцею -

– призерів конкурсів всеукраїнського та обласного рівнів

1. Смик Марина Борисівна – учениця 11 класу,

- І місце регіонального та ІІ етапу обласної Олімпіади «Знавці Біблії» ( вчитель – Євтушина Оксана Адамівна);

2. Коток Ліда Михайлівна - учениця 9 класу

– І місце у Всеукраїнському молодіжному конкурсі - «Юридична освіта майбутнього». ( ІІІ етап конкурсу м. Київ. Вчитель - Омельковець Людмила Іванівна); (Київ).

- ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. (вч. Коток Світлана Іванівна; (Київ)

- Учениця Ліда Коток прийняла участь у Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді з виступом «Історична пам’ять в умовах сучасної війни», вчитель – Коток Світлана Іванівна. Конференція пройшла 30 березня 2023 року м. Суми, у якій взяли участь учні та педагоги з різних областей нашої країни. Нагороджена дипломом МОНУ (Київ)

- ІІІ місце в регіональному конкурсі "Знавці Біблії".

3. Занозовська Галина Михайлівна – Лауреатка ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт ‘’Я –журналіст’’ на тему ‘’Незламні’’. (вч. Самойлик Ольга Леонідівна).

- І місце у конкурсі есе патріотично-громадянської тематики ''Єднанням сильні» на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

-участь у марафоні з української мови; (вч. Самойлик Ольга Леонідівна).

-участь в обласному конкурсі читців-декламаторів поезій до дня народження Ліни Костенко.

- Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» - участь - (вч. Самойлик Ольга Леонідівна). (Київ).

4. І місце в обласному та призери Всеукраїнського етапу конкурсу- фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» учні 9 класу – Коток Ліда Михайлівна, Матюк Любов Іванівна. Вч.- педагог-організатор – Омельковець Валентина Борисівна. (Нагороджені грамотами МОНУ).

5. Пиліпака Вероніка Миколаївна – ІІ місце Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. (вч. Коток Діна Олександрівна). (Київ)

- Призер Всеукраїнського фестивалю «ЄВРОФЕСТ» в номінації «Інтернет-меми» (середня вікова категорія) - педагог-організатор Омельковець Валентина Борисівна І, ІІ та ІІІ місця. (м. Кропивницький).

6. Всеукраїнський конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин» - учнівський колектив 2-Г класу – І місце на обласному етапі, ІІІ місце на Всеукраїнському етапі (м. Київ) (керівник Шмалюх Ірина Олександрівна)

7. Міжнародний екологічний конкурс - відеоблог «Один день з життя села» - учнівський колектив 2-Г класу – І місце на обласному етапі, ІІ місце на Всеукраїнському етапі в Києві (керівник Шмалюх Ірина Олександрівна)

8. «Юний дослідник» - учениця 5 класу Євтушина Вікторія - І місце на обласному етапі (керівник Одарчук Ольга Миколаївна) (Рівне). Участь у всеукраїнському етапі.

9. Всеукраїнський конкурс «Юннатівський зеленбуд», проєктна робота «Альпійська гірка» - учениця 10-В класу, Новосилецька Соломія, І місце в обласному етапі, в Києві (НЕНЦ) також І місце (керівник Омельковець Олена Павлівна)

10. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів-2023», практична номінація - учень 8-В класу Євтушин Віталій, І місце на обласному етапі (керівник Євтушина Ольга Сергіївна) (Рівне)

11. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості в Київському еколого-культурному центрі «Поділись із лісом підсніжниками-2023» - учень 8-В класу Євтушин Віталій, переможець - І місце на Всеукраїнському етапі, нагороджено мобільним телефоном (керівник Євтушина Ольга Сергіївна) (Київ).

12. Учні ліцею в складі збірної команди Немовицької громади ( 4 спортсменів) виграли І місце серед 4-х команд у фінальних (обласних) змаганнях на Кубок з міні-футболу серед юнаків 2006 року народження та молодші. Вч. Зазарчук Сергій Петрович ( Рівне).

13. ІІІ місце – Київ. Всеукраїнський літературний дитячо – юнацький конкурс «Слово Нації», номінація «Художнє читання:Україна понад усе» Мастерко Євгенія, 3 – В – вч. Омельковець Світлана Миколаївна.

14. Конкурс «Людина безмежних талантів» інформаційно- просвітницьких заходів з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Від КЗ «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради» Слава Владислав, учень 7 класу. Вч. Слава Вікторія Григорівна. І місце – Київ.

15. Обласний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» - учні 8-Б класу – Желинська Вікторія та Матюк Євген, І місце . Область. Вч. Євтушина Людмила Валеріївна.

16. Новосилецька Соломія - учениця 10 класу - ІІ місце в обласному конкурсу - "Годівничка" - вчитель Новосилецька Тетяна Миколаївна;

- настільний теніс - ІІІ місце (район) - вч. Захарчук Сергій петрович.