Тиждень книги

Date: 5 квітня 2019 о 13:02, Refreshed 9 квітня 2019 о 07:26
223 view

“Книжка- найбільше складне і велике чудо з усіх чудес, створене людством на шляху до щастя”- писав М. Рильський.
Книга- це відносно компактний, цілісний предмет, який містить велике письмове повідомлення, надійно закріплене для подальшого збереження і достатньо зручне для багаторазового використання.
Ніщо так глибоко не передає духовного життя народу, як книги- неперевершений витвір людського генія.
В Україні щорічно, навесні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році.
Не обминуло ”книжкове свято ” й Тинненську ЗОШ I-III ст. Протягом тижня проходили цікаві заходи, підготовлені шкільною бібліотекою.
01.04.- прозвучала шкільна радіолінійка ” Книги- наші вірні друзі ”, яку підготувала Даніловець Л.Т.
02.04.-Любов Тимофіївна для учнів 5-7 класів провела подорож історією книги”Книга для людини, як сонце у житті”. На цьому святі говорили про історію створення книги, мандрували у далекі тисячоліття, коли на світі ще небуло книжок, дізналися, як людство створило перші книги, з якого матеріалу, як вони були написані. Також Любов Тимофіївна ознайомила школярів із тим , як берегти та поважати книгу.
03.04.-відбулось свято для початкової школи- вернісаж ”Казковий пікнік”, який провела Захарчук Н.В. Ціль даного свята: підвищити бажання читати і знати більше казок; в ігровій формі поглибити знання учнів про казковий фольклор, виховати любов до народної творчості, почуття доброти і справедливості; навчити відгадувати казкових героїв за різними видами характерних ознак; розвинути кмітливість, допитливість, творчі здібності, ерудованість, уміння працювати в колективі.
Наталія Василівна разом із ведучими свята повела унів казковими та мультиплікаційними стежками. У гості до школярів завітала Попелюшка, Білосніжка, Бременські музиканти та Буварик.
На цьому святі Наталія Василівна ще раз показала, що:”Казка маленька, а розуму в ній багато.”
04.04.- для учнів 5-х класів Адах O.І. провела брей-ринг ”Вернісаж улюблених книг”. Учні були ознайомлені з творчістю письменників; Леся Іванівна прийшла на свято до школярів не сама, а з казковими загадками. Діти відгадували твори за описом героїв. Був проведений конкурс ”З якої казки річ?” та ”Презентація улюбленої книги.” Участь у змаганні брали дві команди- ”Чомучки” та ”Читайлики”
05.04.- була організована виставка малюнків ”Мій улюблений книжковий герой”.
Протягом тижня проходила акція ”Подаруй бібліотеці книгу”. Учнями школи було подаровано близько 20-ти книг.
Книги потрібно берегти та шанувати. Адже протягом усього життя нас будуть супроводжувати книги.

Comments:
Only authorized users can leave comments.