День захисника України

Дата: 11 жовтня 2019 о 11:56, Оновлено 11 жовтня 2019 о 11:59

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.
День Українського козацтва та День захисника України – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому і наша школа також долучилися до відзначення цього свята. У школі було проведено багато цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.
Традиційно у Тинненській школі І – ІІІ ступенів відбулися спортивно-патріотичні ігри «Козацькі забави», які підготували та провели 11.10.2019 р. вчителі фізичної культури. У змаганнях взяли участь учні 9-11 класи.
В наш час проблема національного виховання молоді є найактуальнішою.
Знати і пам’ятати історію свого народу – обов’язок кожного громадянина. Спортивне свято «Козацькі забави» відповідає всім вимогам сьогоднішнього дня. Воно об’єднало в собі спортивні змагання і цікаві розповіді про козацькі часи.
Також педагогом - організатором та учнівською радою була проведена конкурсно – розважальна програма «Супер – козак». У конкурсі брали участь учні 5-8-х класів, які поділилися на дві команди Отамани та Сотники.
Змагання пройшли у вигляді веселих і змістовних конкурсів, що сприяло створенню атмосфери доброзичливості та взаємоповаги.
Учні обох команд продемонстрували свої найкращі морально-вольові та фізичні якості, подарували всім присутнім у залі гарний настрій та позитивні емоції.
В кінці свята учасники побажали один одному доброго здоров’я, гарного настрою, перемог у навчанні та спорті!
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.
(Автор : Омельковець В.Б.)