Пройшла підсумкова Педагогічна рада
ФОТОЗВІТ «У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися»
Кожен заклад освіти дбає про безпечне освітнє середовище. Мова йде не лише про дотримання санітарних норм і захищений простір, а й про забезпечення доброзичливого оточення, якісної освіти, рівних можливостей. Збільшення кількості шкіл з такими умовами покращить комунікацію між учнями і вчителями, підвищить активність і дозволить учням краще почуватись під час навчання. Оцінка безпеки школи — це перший крок до створення оновленого комфортного середовища. Безпечне та дружнє до дитини середовище в закладах освіти об'єктивно затребуване викликами сьогодення з огляду на протидію COVID-19.
30 грудня пройшла підсумкова Педагогічна рада з теми «Безпечне освітнє середовище закладу освіти». З питання -
- «Безпечне освітнє середовище як один із чинників соціалізації школярів та здатності забезпечувати життєвий успіх протягом життя» - виступила заступник директора з виховної роботи Наталія Мініна. У співдоповідях також виступили:
- соціальний педагог Тетяна Бакунець («Кодекс безпечнрого освітнього середовища») та класний керівник 8 класу Роман Самойлик («Роль класного керівника у створенні безпеччного освітнього середовища») Результати анкетування серед учнів ліцею на дану тематику озвучила шкільний психолог – Ольга Шмалюх.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Коток ознайомила:
- з результатами контрольних підсумкових зрізів з української мови (5-11 класи) і історії України (9,10,11 класи);
- з підсумками роботи МО у І семестрі, а також з питання
- «Проблеми та перспективи дистанційного навчання». Дане питання було позачергово внесене на розгляд шкільних МО в грудні 2021 року.
Також педагоги початкових класів, які працюють в інклюзивних класах виступили з питань - «Оцінювання навчальних досгнень учнів НУШ» Корінець О.І.,;
- «Інклюзія в дошкіллі» - Одарчук О.В.,;
- «Інклюзивна освіта: співпраця сімї та навчального закладу»- Царук К.А;
- «Методи і прийоми роботи асистента з дітьми аутичного спектру»- Булейко С.М.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Віктор Мельник проаналізував якості знань серед учнів 5-11 класів. Директор ліцею Володимир Титечко виніс на розгляд колективу та погодження «Стратегію розвитку Тинненського ліцею на 2021 – 2024 рр.»
Педагоги обговорили вищезазначені питання та прийняли рішення і рекомендації.
Також педагогічний колектив привітали колядками з Різдвяними та Новорічними святами педагоги та учні ліцею, а від імені голови Немовицької ТГ Олександрі Трохимця, Виконкому та депутатського корпусу громади - депутат Немовицької сільради Андрій Бакунець.